Ardell: kępki rzęs do makijażu na każdą okazję!

Gdy sztuczne rzęsy na pasku nie pasują do make-upu, rozwiązaniem są kępki rzęs. Teraz wybiera je coraz więcej kobiet, którym zależy na idealnym makijażu na różne okazje!

Sztuczne rzęsy w kępkach

ardell-sztuczne-rzesy-kepki

Najczęściej sztuczne rzęsy kojarzą się z rzęsami umieszczonymi na pasku, które przykleja się do powieki. W sprzedaży można jednak znaleźć też rzęsy w formie kępek.

Kępki sztucznych rzęs to rzęsy, które mają postać zebranych w kępkę kilku włosków. Są one zatem pojedynczo klejone do powieki, co pozwala na osiągnięcie indywidualnego efektu zależnie od docelowego wyglądu makijażu oka.

Takie sztuczne rzęsy stanowią eleganckie wykończenie makijażu oka na każdą okazję – na co dzień i te ważne wydarzenia.

Ardell – popularne rzęsy w kępkach

Obecnie w sprzedaży można znaleźć szeroką gamę rzęs w kępkach. Największą popularnością wśród klientek cieszą się kępki rzęs Ardell – marki, która specjalizuje się w dostarczaniu produktów dedykowanych do stylizacji rzęs dla amatorek i profesjonalistek.

Oferowane przez Ardell kępki dostępne są w wielu wariantach do wyboru, dlatego też można dopasować je łatwo do oczekiwanego rezultatu. Dodatkowo, wykonane są z najwyższej jakości materiałów zapewniających estetyczny wygląd, trwałość oraz komfort.

Zalety kępek rzęs Ardell:

• szeroka gama różnych rodzajów kępek do wyboru
• kępki Ardell oferowane są w wersji knot-free, czyli bezwęzełkowej oraz z węzełkami – knotted
• wysokiej jakości materiały
• naturalny wygląd rzęs
• przeznaczone do wielorazowego użytku
• łatwa aplikacja także dla początkujących

Jak zakładać kępki rzęs od Ardell?

Aby wykonać stylowy makijaż z wykorzystaniem kępek rzęs od Ardell, konieczne będzie wybranie odpowiednich kępek oraz dokupienie kleju.

Następnie kępki pokrywa się klejem i przykleja do powieki w dowolnej konfiguracji. Przy wykonaniu make-upu bardzo pomocna może być pęseta albo specjalny aplikator do rzęs, którym można łatwiej zamocować je na powiece.