Biżuteria do piercingu eyebrow – ciągle modna i z charakterem

Piercing od wielu lat nie wychodzi z mody. Chociaż trend na tego typu elementy biżuteryjne pojawił się w latach 80-tych, to stała się prawdziwym krzykiem mody około 10 lat później. Mimo upływu czasu nadal jest modna i nie tylko młodzież, ale także osoby starsze chętnie sięgają po biżuterię do piercingu eyebrow.

Biżuteria, która nie ma sobie równych

Nie ma się czemu dziwić kolczyki do brwi to biżuteria, która jest to elegancka i dodająca charakteru. Kolczyk eyebrow jest dedykowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Za sprawą jednego przekłucia brwi wygląd twarzy nabiera niezwykłego charakteru. Jednak, aby wyglądać estetycznie należy dobrać odpowiedni rodzaj biżuterii dopasowany do każdej osoby.

Warto pamiętać, że nakłucie jest wykonywane w miejscu bardzo ukrwionym i podatnym na podrażnienia, dlatego do zabiegu warto wybrać odpowiedniego specjalistę. 

złota biżuteria do piercingu eyebrow

Jakie kolczyki wybrać do piercingu brwi?

Jeśli chodzi o biżuterię do piercingu eyebrow (tutaj) najlepiej sprawdzają się tak zwane banany. Są to kolczyki, które dobrze przylegają do łuku brwiowego. Ponadto użytkownicy często stosują kółeczka, dlatego że zwykle brew przekuwa się w pionie i tego typu biżuteria jest wygodna w użytkowaniu.

Tego typu element biżuteryjny może być noszony nie tylko na specjalną okazję, ale codziennie. Na początek kiedy rozpoczynamy przygodę z piercingiem eyebrow warto postawić na kolczyk wykonany ze stali chirurgicznej, dlatego że ten materiał nie wchodzi w żadną interakcję ze skórą. Dzięki temu minimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, bądź dodatkowych podrażnień.