Caviar de Russie, czyli sposób na młodą i piękną twarz

Na rynku istnieje wiele produktów, które stosuje się w celach odmładzających. Jednym z takich produktów jest bez wątpienia krem do twarzy Natura Siberica Caviar de Russie. W jaki sposób działa krem, co zawiera w swoim składzie i kiedy należy go stosować? Odpowiedź znajduje się w poniższym artykule.

Caviar de Russie: krem do twarzy

Natura Siberica Caviar de Russie jest produktem, który intensywnie nawilża i odżywia skórę twarzy. Sprawia, że staje się ona bardziej sprężysta, miękka oraz rozświetlona. W dodatku zawiera w swoim składzie wyciąg z czarnego kawioru, który znany jest z tego, że potrafi zatrzymać procesy starzenia się, a także pomaga w regeneracji, nawilżaniu i odnawianiu zniszczonej, zaniedbanej cery.

Prócz kawioru Natura Siberica Caviar de Russie wykorzystuje również dobroczynne działanie kwasów tłuszczowych Omega-6. To właśnie one odpowiadają za sprężystość i elastyczność skóry. Panthenol natomiast łagodzi wszelkie podrażnienia i wygładza skórę, niwelując zmarszczki. Na tej stronie można dowiedzieć się więcej na temat produktu.

Zdrowy skład: witaminy, kwas hialuronowy

Natura Siberica caviar de russie

Krem jest również również witaminizowany, a to oznacza, że skóra twarzy, na którą go zastosujemy, będzie nie tylko zdrowa, ale również niesamowicie odporna na czynniki środowiska zewnętrznego, choroby, problemy dermatologiczne oraz starzenie. Kwas hialuronowy zawarty w kremie pozwoli zaś na wygładzenie zmarszczeń i redukcję niedoskonałości.

Produkt opiera swoje działanie na roślinach syberyjskich: różańcu górskim, jałowcu, jarzębinie czy celadoni śnieżnej. Jest łagodny dla skóry i można go stosować codziennie rano i/lub wieczorem.