Co warto wiedzieć o clickerach?

Kolczyki clickery zyskują na popularności od kilku sezonów. Są chętnie zakładane przez gwiazdy światowego formatu, gdyż stanowią obecnie nowy trend w modzie. Mowa tutaj o specjalnym rodzaju kolczyków, który posiada specjalny mechanizm otwierania i zamykania. Zapewnia on bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Warto dowiedzieć się, dlaczego clickery są tak popularne na całym świecie. 

Kolczyk clicker – dlaczego jest tak popularny?

Okazuje się, że kolczyki clickery są w modzie, gdyż  ich zaletą jest łatwość wstawienia i wyjęcia z ucha oraz brak konieczności używania klasycznej przekręcanej sztyfty, która może być czasem niewygodna bądź powodować podrażnienia skóry. Warto nieco powiedzieć o mechanizmie takich kolczyków. Jak się okazuje, clieckery skłądają się z dwóch części. Mowa tutaj o płytce z wypustkami oraz sprężynach. 

cliker

Clicker, czyli popularny kolczyk

Cliker (https://crazyneedles.pl/pl/menu/clicker-segment-182) to bezpieczny i trudny do zgubienia kolczyk. Można go kupić w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych w relatywnie niskiej cenie. Tego rodzaju kolczyki występują obecnie w różnych kształtach i wzorach, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są dostępne w wielu sklepach z biżuterią, a ich popularność ciągle rośnie ze względu na ich wygodę i estetykę.

Kolczyki clickery są też świetną alternatywą dla tradycyjnych kolczyków, w przypadku ludzi mających trudności z zakładaniem i zdejmowaniem biżuterii z klasycznymi sztyftami bądź z klipami. Mechanizm popularnych obecnie clickerów jest bezpieczny i sprawdzony. Gwarantuje on wygodę użytkowania.