Co zawiera zestaw do hybryd Neonail?

Manicure hybrydowy z biegiem czasu stał się bardzo popularny. Można wykonać go u stylistki paznokci lub samemu w domu. W jednym i w drugim wypadku konieczny jest zakup sprzętu oraz kilku środków, dlatego marki mające je w ofercie tworzą mniej lub bardziej podstawowe zestawy produktowe. Jedną z większych i szeroko dostępnych firm jest Neonail.

Zawartość zestawu do hybryd Neonail

Na rynku istnieją mniej i bardziej rozbudowane formy pakietów, ale każdy z nich ma kilka podstawowych produktów. Różnice między kompletami to zazwyczaj ilość lakierów lub rodzaj lampy. Zestaw do hybryd Neonail składa się z:

  1. lampy LED (potrzebna do utwardzania środków aplikowanych na paznokcie),
  2. cleanera (środek przygotowujący płytkę paznokcia),
  3. acetonu (preparat do zdejmowania manicure),
  4. pilniku z polerką (narzędzia konieczne do nadania pożądanej formy i wykończenia płytki),
  5. wacików bezpyłowych (specjalny materiał ułatwiający dokładne przemycie paznokci),
  6. bazy (produkt stanowiący podstawę, na który nakłada się kolor),
  7. lakierów hybrydowych (w różnych lub samodzielnie wybranych kolorach),
  8. topu (środek wykańczający manicure, zazwyczaj błyszczący).

Największa uwaga należy się lampie, gdyż to ona utwardza preparaty hybrydowe. Sprzęt w zależności od modelu charakteryzuje się różną mocą, czego skutkiem jest różna ilość czasu naświetlania. Ważna jest również liczba diod oraz sposób, w jaki są one rozmieszczone – powinny znajdować się wzdłuż całej długości lampy.

Zestaw do hybryd Neonail zawiera wszystko, by móc bezpiecznie wykonać paznokcie hybrydowe, jak i je zdjąć. Oczywiście należy przestrzegać określonej techniki, której opis zawsze dołączony jest do pakietu.