Czym jest piercing medusa?

Piercing medusa bardzo szybko zyskał popularność w naszym kraju. To dobra propozycja dla każdego, kto poszukuje stylowego i oryginalnego sposobu na wyrażenie swojego charakteru. Przyjrzyjmy się temu, czym cechuje się medusa piercing i jakie daje korzyści. Co warto wiedzieć o kolczykach medusa? Dlaczego ten rodzaj piercingu jest tak cenione?

Medusa piercing

Czym jest medusa piercing? W tym wypadku przekłucie znajduje się pomiędzy górną wargą a podstawą nosa. Kolczyki do piercingu medusa wyśrodkowane są na naturalnym rowku naszych ust. Biżuteria tego typu z pewnością stanowi wyraz stylu i może uzupełniać inne kolczyki na twarzy. Odważne osoby bardzo chętnie wybierają kolczyk medusa. W salonach piercingu oferowane są  przekłucia w formie podwójna meduza i piercing jestrum. Faktem jest, że piercing medusa ciekawie się prezentuje. 

Popularne kolczyki medusa

Jeśli chodzi o kolczyk medusa z tego sklepu, gojenie zazwyczaj trwa od 2 do 4 miesięcy. Dlaczego kolczyk meduse jest tak ceniony wśród wielu osób? Jest to związane z wszechstronnością takiego piercingu. Bez względu na to, czy mamy dużo kolczyków, czy dopiero pierwszy raz wykonujemy przekłucie, kolczyk medusa jest ciekawą propozycją. Postawić można na akcenty bardziej subtelne lub bardziej wyraziste, przykuwające uwagę. Najpopularniejszym wyborem jest tutaj labret, składający się ze sztangi, płaskiego grzbietu i koralika z przodu. Istotne jest to, że przekłuwanie meduzy dobrze współgra z labretem o rozmiarze 14 lub 16. Zapytajmy specjalistę o to, jakie rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.