Dlaczego kobiety powinny zdecydować się na lakiery hybrydowe ibd?

Warto przede wszystkim mieć świadomość, że hybryda jest pewnego rodzaju kompromisem między tradycyjnym lakierem a radykalną odmianą manicure np. akrylowym czy żelowym. Wspomniany manicure hybrydowy należy nałożyć praktycznie tak samo, jak zwykły lakier. Następnie po nałożeniu jest on utwardzany dzięki specjalnej lampie UV. Warto zaznaczyć, że zabieg jest w stanie nadać powłoce wyjątkowych właściwości. Dlaczego warto do tego celu wykorzystywać lakiery hybrydowe ibd?

Lakiery ibd charakteryzuje jakość oraz wytrzymałość

Zdecydowanie najczęściej wymienianym atutem manicure hybrydowego przy wykorzystaniu wspomnianego produktu jest naturalny efekt. Ponadto hybryda będzie przypominała świeżo nałożony, tradycyjny manicure. Panie obecnie zdają sobie sprawę, że delikatna powłoka jest bardzo wytrzymała. Jeżeli manicure zostanie właściwie wykonany może utrzymać się w idealnym stanie nawet przez 3 tygodnie.

Przedstawicielki płci pięknej ponadto nie muszą obawiać się efektu zmatowienia lakieru, rys czy ewentualnych odprysków. Utwardzona płytka będzie zawsze prezentowała się świetnie. W ten sposób kobieta wykonując manicure raz na 3 tygodnie będzie mogła cieszyć się efektownie wyglądającymi paznokciami.

Co jeszcze charakteryzuje produkty ibd hybryda?

Ogromnym atutem manicure hybrydowego jest szybkość oraz niezwykła łatwość jeżeli chodzi o wykonanie zabiegu. Wprawiona manicurzystka pracująca na co dzień w salonie kosmetycznym będzie w stanie go wykonać w 30 minut. Dodatkowo zabieg jest niezwykle bezpieczny.

Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej mają świadomość, że manicure hybrydowy zapobiega degradacji płytki paznokcia. Omawiany produkt chroni paznokieć nie tylko utwardzając go, ale również sprawiając, że będzie zdecydowanie mniej narażony na ewentualne złamania czy zarysowania. Kobiecie będzie dzięki temu znacznie prościej wzmocnić czy zapuścić paznokcie.

Dowiedz się więcej: DarmarSklep