Hit gabinetów kosmetycznych

Gabinet kosmetyczny kraków, który chce być na bieżąco, nie mógłby funkcjonować bez takich zabiegów jak na przykład mezoterapia.

Mezoterapia w gabinet kosmetyczny Kraków

gabinet kosmetyczny kraków

Mezoterapia igłowa i mezoterapia bezigłowa to jedne z najczęściej wybieranych zabiegów, jakie oferowane są dziś już w praktycznie każdym gabinecie kosmetycznym. Mezoterapia jest to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, który przeprowadzany jest z wykorzystaniem odpowiedniego urządzenia. Urządzenie to wyposażone jest w specjalną głowicę, w której znajdują się cieniutkie igły – stąd też jej nazwa czyli mezoterapia igłowa, lub też głowicę pozbawioną igieł – tu z kolei mamy do czynienia z mezoterapia bezigłowa. Zabieg zaliczany jest do tych inwazyjnych, i polecany jest osobom z cerą normalną, mieszaną i tłustą. Łagodniejsza wersja mezoterapii, czyli mezoterapia bezigłowa polecana jest do skór suchych, wrażliwych, a także tych skłonnych do podrażnień.

Odpowiednie preparaty do mezoterapii

W trakcie zabiegu mezoterapii w skórę wprowadzane są odpowiednie preparaty odżywcze, witaminowe, nawilżające, które mają poprawić stan skóry. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich głowic składniki aktywne zawarte w aplikowanych kosmetykach wnikają w głąb skóry, co też gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia i odżywienia lub też ujędrnienia skóry. Zabieg mezoterapii bezigłowej jest bardzo przyjemny, w przypadku mezoterapii igłowej czasami konieczne jest zastosowanie miejscowego znieczulenia, by podnieść komfort całego zabiegu.