Innowacje w Purles – na czym polegają?

Nie sztuką jest podkreślanie innowacyjności wybranych kosmetyków. Znacznie większą umiejętnością jest zdefiniowanie podstaw, które stoją za tą nowoczesnością. Trzeba jednak przyznać, że marką Purles jest to bardzo proste, gdyż firma ta wdraża w sposób czytelny rozwiązania stosowane już od dłuższego czasu na Zachodzie.

Francja i Hiszpania – dwa centra, dwa światy

Produkcja kosmetyków Purles ma miejsce we Francji i Hiszpanii. Trzeba od razu podkreślić, że aż 80 procent wszystkich procesów związanych z powstawaniem tych kosmetyków, jest realizowanych na terenie Francji. Oczywiście trudno tutaj mówić jedynie o samej produkcji, gdyż – w firmie Purles – bardzo często stawia się na innowacje i nowoczesne standardy. Poza tym trzeba też przyznać, że tamtejszy (położony w innym klimacie) świat, jest przebogaty w wiele różnych, zaskakujących produktów spożywczych.

purles

Dedykowane laboratoria innowacyjności

Gdyby nie Centra Innowacyjności, to popularność marki Purles nigdy nie osiągnęłaby odpowiednio wysokiego poziomu. To w nich bada się, czy wybrane produkty faktycznie poprawiają wygląd skóry. Co więcej, stały się one swoistą „areną” wielu doświadczeń, za pomocą których udało się już obalić wiele kosmetycznych mitów. Tak czy inaczej, to w nich pracują najlepsi specjaliści z zakresu kosmetologii i to dzięki nim można cieszyć się wysoką jakością wybranego produktu gotowego.

Podsumowując, francuska firma Purles stawia na innowacje w zupełnie zaskakujący sposób. Nic w tym dziwnego, gdyż pójście starymi schematami może negatywnie wpłynąć na kondycję skóry.