Innowacyjne kosmetyki Phlov od Anny Lewandowskiej

Phlov by Anna Lewandowska to marka, która zawitała w branży kosmetycznej w 2019 roku. Jej współzałożycielka, czyli trenerka i mistrzyni świata, Europy oraz Polski swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życiu postanowiła wykorzystać przy tworzeniu własnej linii kosmetycznej, która dedykowana jest kobietom dbającym o siebie w naturalny sposób.

Receptury kosmetyków Phlov

Marka Phlov w tworzeniu swoich kosmetyków stosuje najnowocześniejszą technologię i innowacyjne składniki zaczerpnięte prosto z natury. W produkcji wykorzystano również wiedzę z nowej dziedziny nauki, jaką jest psychodermatologia. Mowa tu o odkryciu połączenia między skórą, a mózgiem, czyli BRAIN-SKIN. Udowodniono, że w skórze, na powierzchni jej komórek, znajdują się receptory węchu i smaku, co oznacza, że jakość oraz zapach kosmetyków mają niebagatelny wpływ nie tylko na samą skórę, ale również na samopoczucie. Kosmetyki Phlov zostały opracowane z największą starannością i dbałością o każdy szczegół – odpowiednia, lekka konsystencja, przyjemna woń i wysoka skuteczność działania to ich znak rozpoznawczy.

Oferta kosmetyków Phlov

Kosmetyki Anny Lewandowskiej są wegańskie, oparte na naturalnych składnikach i nietestowane na zwierzętach. Marka Phlov oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, a każdy z kosmetyków ma za zadanie działać wielotorowo i wywierać pozytywny wpływ zarówno na skórę, jak i na zmysły. W składzie znajdziemy takie dobroczynne substancje jak superfoods, fermentowane minerały, soki z brzozy, synbiotyki, adaptogeny i ekstrakty z grzybów.