Jak nieinwazyjnie powiększyć usta? – błyszczyk Eveline

Pełne, wydatne usta są marzeniem wielu kobiet. Kojarzą się ze zmysłowością i dodają pewności siebie. Wcale nie trzeba poddawać się specjalnym zabiegom w gabinetach kosmetycznych, aby osiągnąć upragniony efekt pełnych i zmysłowych warg. Wystarczy używać odpowiednich kosmetyków z dodatkiem kwasu hialuronowego. Jednym z nich jest Eveline błyszczyk chili.

Błyszczyk chili Eveline – jak działa?

Po nałożeniu warstwy błyszczyku na usta w ciągu zaledwie kilku minut rozszerzają się naczynia krwionośne i w mgnieniu oka poprawia się krążenie krwi. Odczuwalne lekkie mrowienie jest jak najbardziej naturalne i związane ze składnikami znajdującymi się w produkcie, w tym kwasem hialuronowym i wspomnianym już chili.

Nie można zapomnieć o kompleksie olejków, które wzbogacają skład błyszczyka Eveline:

  • awokado;
  • rycynowego;
  • z konopii;
  • makadamia

oraz ekstrakcie z imbiru.

Dzięki tak bogatej formule dodatków w Eveline błyszczyku chili skóra ust jest odpowiednio odżywiona, nawilżona i zmiękczona. Zostaje jej przywrócony również naturalny kolor. Przed pomalowaniem nie trzeba więc stosować innych domowych zabiegów, np. masowania ust szczoteczką do zębów.

Formuła bogata w kompleks olejów: awokado, konopnego, makadamia, rycynowego oraz witamin i ekstraktu z imbiru odżywia, zmiękcza skórę ust i podkreśla ich naturalny kolor.

Aplikacja błyszczyka

Błyszczyk Eveline z dodatkiem chili można nakładać nawet kilka razy dziennie. Fakt, że powiększa on usta, nie powinien stanowić przeszkody w tym, aby ograniczać się do jego jednorazowego stosowania w ciągu dnia.

Co więcej, najpierw można nanieść na usta ulubioną szminkę lub pomadkę, a dopiero później pokryć je błyszczykiem Eveline. Dzięki temu zyskują metaliczny połysk. Nie dość, że są one lekko powiększone, to lustrzany blask nadaje im bardziej kobiecego wyglądu.

Więcej na: Darmar sklep