Jak odżywić swoje włosy na wiosnę

Wiosna to bez wątpienia doskonały czas na małe zmiany we własnym wizerunku i drobne eksperymenty. Dla niektórych kobiet oznacza to zupełnie nowy sposób wykonywania makijażu, dla innych zaś nowa fryzura lub kolor włosów. W tym drugim przypadku trzeba zapytać również o odpowiednią pielęgnację. Warto skorzystać między innymi z doskonałych kosmetyków profesjonalnych takich jak system olaplex 3 https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Olaplex-No.-3-Hair-Perfector-100ml/199 .

System Olaplex 3


Czym zestaw kosmetyków znany jest zarówno miłośniczkom pielęgnacji wykonywanej w salonie fryzjerskim, jak również kobietom korzystającym raczej z domowych zabiegów na włosy. Można bowiem skusić się zarówno na zabiegi wykonywane przez fryzjerkę, albo kupić w sklepie fryzjerskim tubkę kosmetyku i stosować go samodzielnie. Kosmetyk ma doskonały wkład i naprawdę dogłębnie regeneruje włosy, które już po pierwszym zastosowaniu prezentują się zdecydowanie lepiej. Stają się gładkie i bardzo mocno odżywione, dzięki czemu wyglądają na zdrowe. Jeżeli ta pielęgnacja będzie regularnie powtarzana przez kilka tygodni, można spodziewać się naprawdę dogłębnego odbudowania włosów.

Co jeszcze można zrobić dla swoich włosów


Czy można coś jeszcze zrobić dla swoich włosów i ich urody i zdrowia? Bez wątpienia dobrym posunięciem na wiosnę jest regularne suplementowanie różnego rodzaju specyfików wzmacniających włosy i skórę oraz paznokcie. Nowość to teraz suplementy diety personalizowane, czyli dobierane dopiero po wykonaniu podstawowych badań krwi..