Jak pogłębić kolor włosów?

Nierzadko zdarza się, że kobiety chcą przejść totalną metamorfozę. Często mówi się, że zmiana koloru włosów czy fryzury oznacza gotowość na kolejne zmiany w życiu. Często wizyta u fryzjera ma być czymś symbolicznym, zamykającym stary rozdział w życiu. Inne kobiety farbują włosy z bardziej przyziemnych powodów – na przykład dorobiły się już kilku siwych pasemek, których pieczołowicie starają się pozbyć. Jakikolwiek jest powód zmiany koloru włosów, nie ulega wątpliwości, że farbowanie nie służy naszej czuprynie. Włosy stają się łamliwe i kruszą się. Warto poszukać alternatyw dla farby. Mogą być to na przykład produkty oferowane przez markę Venita Kosmetyki te są różnorodne i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Co w miejsce farby?

Posiadaczki ciemnych włosów bardzo szybko skarżą się na pierwsze siwe włosy. Bardzo często jest to również uwarunkowane genetycznie. Jeśli mamy ciemną czuprynkę, warto zamiast po farbę sięgnąć po Venita hennę. Ten produkt przede wszystkim odżywi włosy, nada głębi koloru i doda blasku naszym puklom. Venita henna pomoże również w zakamuflowaniu siwych włosów. Warto zainwestować w ten produkt, zamiast niszczyć włosy standardowymi farbami.

Kolor ma znaczenie!

Jeśli marzy nam się zaszaleć latem z niestandardowym kolorem, to można sięgnąć również po markę Venita Kosmetyków do włosów oferuje ona bez liku. Są to na przykład pianki Venita. Produkty te świetnie nadadzą się do koloryzacji na przedziwne kolory. Pianka venita może nadać kolor soczystej czerwieni, trawiastej zieleni a nawet świetny kolor błękitu. Pianki do koloryzacji są znacznie lepsze niż standardowe farby. Są one przede wszystkim łatwe w użyciu, równomiernie się wypłukują i praktycznie w ogóle nie niszczą naszych włosów. Stosowanie dobrej odżywki zabezpiecza takie włosy przed wysuszeniem i utratą blasku.

Źródło: www Lavandin pl