Jakie są kosmetyki do włosów marki Marrakesh?

Kosmetyki Marrakesh to naturalna oferta dla włosów pozbawiona sztucznych dodatków: siarczanów, parabenów, sztucznych barwników, glikolu propylenowego,  ftalanów oraz pozostałych szkodliwych substancji. Dzięki temu są w pełni bezpieczne dla włosów. Zawierają naturalne składniki, w tym olej arganowy i olej z nasion konopi.

Kosmetyki Marrakesh – dobre dla zwierząt i środowiska

Kosmetyki Marrakesh są odpowiednie dla wegan, ponieważ nie są testowane na zwierzętach. Mają one certyfikat Leaping Bunny Certified. Ponadto do produkcji opakowań zostały zastosowane materiały z recyclingu. Później opakowania są poddawane przetworzeniu, dzięki czemu marka Marrakesh dba nie tylko o piękne włosy, ale też równowagę planety. Można je znaleźć w drogerii internetowej pod adresem https://bellita.pl/marrakesh.

kosmetyk do włosów marki Marrakesh

Kosmetyki Marrakesh dla idealnych włosów

Produkty Marrakesh przeznaczone są do różnych rodzajów włosów. Moc naturalnych składników przywraca włosom siłę i zdrowie. Linia przeznaczona do włosów farbowanych to Marrakesh Color Care. Za sprawą wyjątkowej formuły składników włosy są zrewitalizowane i wzmocnione, a zawarte w niej roślinne ekstrakty przeciwdziałają blaknięciu farby. Seria dla włosów osłabionych i zniszczonych to Noursih&Repair. Kosmetyki silnie nawilżają i odżywiają włosy, przywracają im piękny wygląd. Można je stosować codziennie. Z kolei kosmetyki Marrakesh Polish&Protect widocznie nabłyszczają włosy i wygładzają je – bez efektu obciążenia. To sprawia, że kosmetyki są także odpowiednie dla włosów cienkich oraz delikatnych. Oferta dla włosów puszących się to specjalna linia kosmetyków Marrakesh Kahm. W ich składzie znajduje się przede wszystkim keratyna, która skutecznie zapobiega uszkodzeniom włosów, a jednocześnie silnie je wygładza i nawilża. Efektem działania kosmetyków jest piękna fryzura. Ponadto włosy nie elektryzują się i są łatwe do rozczesania.