Jakie zadania spełnia baza hybrydowa?

Dobra baza hybrydowa doskonale wyrównuje płytkę paznokci i co najważniejsze idealnie je regeneruje. Bardzo wiele kobiet wykorzystuje bazę w celu przedłużenia i nadbudowania płytki paznokciowej nawet o kilka milimetrów. Zastosowanie bazy hybrydowej w dużej mierze zależy od wybranego kosmetyku. Producenci chcą przyciągnąć do siebie jak największe grono potencjalnych klientów, dlatego też co roku oferują nowe bazy do hybryd.

Jak w 100% wykorzystać potencjał bazy hybrydowej?

Aby maksymalnie wykorzystać bazę hybrydową należy oczywiście odpowiednio przygotować paznokcie. Kluczem do sukcesu jest perfekcyjne zmatowienie płytki paznokciowej. W tym zadaniu pomóc mogą specjalne bloczki polerskie. Dobrym pomysłem jest także odtłuszczenie płytki za pomocą porządnego cleanera. Kobiety, które mają dość tłuste paznokcie, mogą także skorzystać z primera. Bardzo ważną rolę odgrywa samo nakładanie bazy. Niestety bez pomocy specjalnej lampy UV bardzo trudno będzie utwardzić bazę.

Po co jest baza hybrydowa?

Profesjonalna baza do hybryd ze sklepu Provocater wraz w topem umożliwia wykonanie efektownego i trwałego manicure hybrydowego. Największym zainteresowaniem cieszą się bazy, które w swoim składzie zawierają proteiny jedwabiu. To właśnie dzięki tym preparatom będzie można nadbudować i przedłużyć paznokcie. Cienką warstwę najłatwiej usunąć za pomocą acetonu. Dobra baza do hybryd ma przede wszystkim za zadanie zabezpieczenie płytki przed przebarwieniami. Jednym z najważniejszych zadań jest także wyrównanie powierzchni. Niestety nie wszystkie kobiety, mogą pochwalić się idealnie równymi paznokciami. Oryginalna baza hybrydowa znacząco poprawia przyczepność lakieru i zwiększa jego trwałość.