Kemon – włoska marka z naturalnym składem

Kemon to włoski producent kosmetyków do włosów, które stosowane są głównie w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Oprócz korzystnego działania na włosy kosmetyki powstają z dbałością o środowisko naturalne i zwierzęta. W związku z tym ich produkcja ogranicza zużycie wody i energii czy wytwarzanie odpadów. Ponadto kosmetyki bazują na składnikach pochodzenia roślinnego.

Kosmetyki do włosów Kemon – rodzaje

Kemon

Produkty pielęgnacyjne do włosów wyróżniają się naturalnym i proekologicznym składem, a także biodegradowalnym opakowaniem. Wiodące linie kosmetyków to: Liding i Actyva. Pierwsza to uniwersalne preparaty o prostym, ale skutecznym działaniu, podzielone na kilka serii dedykowanych różnym potrzebom włosów. W serii Liding wyróżnia się następujące linie kosmetyków: Color, Energy, Volume, Nourish, Kidding, Bahia. Natomiast Actyva to preparaty profesjonalne znajdujące głównie zastosowanie w salonach fryzjerskich. Kemon to marka, która oferuje trzy podstawowe linie produktów: techniczne, stylizacyjne i pielęgnujące.

Kosmetyki Kemon przeciw wypadaniu włosów

Oddzielą ofertę produktową stanowią kosmetyki linii Actyva, które łączą odkrycia naukowe z naturalnymi, delikatnymi składnikami. Niesłabnącą popularnością cieszą się także preparaty do korekty koloru, szczególnie odżywki koloryzujące Yo Cond z serii Yo Color System, choć również szampon Kemon Pomagają skutecznie odświeżyć odcienie między koloryzacjami. Ich precyzyjnie skomponowany skład sprawia, że sprawdzają się zarówno w profesjonalnym salonie, jak i w domu. Odżywki zawierają w swoim składzie intensywne pigmenty, które uwypuklają kolor, neutralizują niepożądane tony, a także gwarantują włosom odżywienie i połysk. Działają szybko, ponieważ już w 3 minuty, dlatego są proste i wygodne w użyciu. W asortymencie dostępne są także specjalistyczne produkty do modelowania fryzury.