Kevin Murphy Thick Again. Innowacyjna kuracja pogrubiająca i zagęszczająca włosy dla mężczyzn

Wielu mężczyzn zauważa, że ich włosy stają się cieńsze, słabsze i zaczynają wypadać. To czas, aby wypróbować innowacyjną kurację do włosów Kevin Murphy Thick Again, która ogranicza wypadanie, a także przywraca ich naturalną grubość i gęstość!

Jak działa kuracja do włosów Kevin Murphy Thick Again?


Kuracja bez spłukiwania Kevin Murphy Thick Again https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/KEVIN-MURPHY-THICK.AGAIN-zageszczajaca-i-pogrubiajaca-wlosy-kuracja-dla-mezczyzn-100ml/193 to nowoczesny produkt stworzony z myślą o mężczyznach. Zawiera szereg składników czynnych, które powodują, że włosy odzyskują swój piękny wygląd.

Sekretem skuteczności kuracji Thick Again Kevin Murphy jest zastosowanie technologii sprawdzonej przy pogrubianiu i przedłużaniu rzęs, a także bogactwa naturalnych wyciągów roślinnych, między innymi ekstraktu z pokrzywy, owocu baobabu, imbiru, bioflawonoidów cytrusowych, apigeniny z natki pietruszki. W rezultacie kuracja ogranicza działanie hormonu DHT odpowiedzialnego za łysienie męskie i przywraca włosom ich siłę i objętość.

Wypróbuj całą serię produktów do włosów dla mężczyzn od Kevin Murphy


Marka Kevin Murphy oferuje pełną gamę produktów do włosów opracowanych z myślą o mężczyznach. Oprócz kuracji pogrubiającej i zagęszczającej włosy Thick Again w serii znajdują się również stymulujący szampon Stimulate-Me Wash oraz stymulująca odżywka Stimulate-Me Rinse.

Zastosowanie wszystkich produktów do włosów od Kevin Murphy pozwala na uzyskanie optymalnych efektów – wzmocnienia, pogrubienia oraz zahamowania wypadania włosów.