Kosmetyki Hada Labo Tokyo

Azjatyckie kosmetyki od  wieków cieszą się uznaniem i zaufaniem konsumentów. W sklepach drogeryjnych pojawia się coraz więcej produktów ze Wschodu, które zawierają unikalne receptury i gwarantują doskonałe efekty. Marka Hada Labo Tokyo na polskim rynku gości od dawna, a w swojej ofercie ma kosmetyki stworzone według japońskich receptur. Szczególnie polecane są osobom, które szczególną uwagę przykładają do poziomu nawilżenia swojej skóry i dbania o barierę hydrolipidową. 

Kosmetyki Hada Labo Tokyo

Kosmetyki Hada Labo Tokyo są podzielone na kilka serii, które ułatwiają znalezienie produktów najbardziej dopasowanych do cery i indywidualnych potrzeb. Seria czerwona zawiera retinol i dodatkową porcję kolagenu, dlatego tak dobrze współgrają z cerą dojrzałą. Kolagen i retinol warto wdrożyć w swoją wieczorną i poranną pielęgnacje twarzy, jeszcze zanim wystąpią pierwsze oznaki starzenia się skóry. Natomiast linia biała jest dedykowana dla każdego, bez względu na wiek czy kondycję cery. Produkty są tak uniwersalne dzięki nieinwazyjnemu składowi, który pielęgnuje, nawilża, ale nie obciąża cery, zwłaszcza tak delikatnej, jak pod oczami. 

Hada Labo Tokyo

Kremy Hada Labo Tokyo

Marka znana jest głównie ze swoich kremów przeciwzmarszczkowych, które na stronach internetowych są dostępne w średnim przedziale cenowym (40zł-70zł), a cieszą się uznaniem na całym świecie. Lekka formuła, która poza efektem wypełnienia zmarszczki, daje efekt naturalnego rozświetlenia cery i jej promiennego wyglądu. Zarówno kremy na dzień, jak i na noc, są stworzone w taki sposób, aby poza pielęgnacją, przygotować cerę także pod makijaż i zabezpieczyć ją przed wszelkimi zanieczyszczeniami, które na twarzy osadzają się po całym dniu. Kosmetyki Hada Labo Tokyo choć oryginalnie z Kyoto, cieszą się ogromną popularnością właśnie ze względu na zachwycające efekty i wiele serii, które dopasowane są do poszczególnych rodzajów cery i wieku.