Kosmetyki marki Anastasia Beverly Hills

Marka Anastasia Beverly Hills jest obecnie znana na całym świecie, ponieważ używają jej takie gwiazdy jak Jen­ni­fer Lo­pez, czy Oprah. Nic w tym dziwnego, w końcu kosmetyki Anastasia Beverly Hills są jednymi, z najdoskonalszych dostępnych produktów, potrafiącym zmienić w piękność każdego, niezależnie od wieku, płci, czy stanu twarzy. Produkty z tej linii jeszcze wiele lat przed wypuszczeniem w naszym kraju, były importowane przez prywatnych mieszkańców Polski za grube pieniądze, a posiadanie przez kogoś palety lub żelu do brwi ABH wywoływało skrajną zazdrość w każdym miłośniku makijażu.

Historia linii kosmetyków Anastasia Beverly Hills

Założycielka firmy, Soare Anastasia kosmetyki marki ABH wypuściła na rynek już w 1997 roku. To ona była tą, która zwróciła uwagę na to, jak istotną rolę w wyglądzie odgrywają brwi. Budziła tym wiele kontrowersji, jednak zachwyt wywołany u jej pierwszej klientki, sławnej do dziś Cin­dy Craw­ford, rozsławił jej działalność i pozwolił na osiągnięcie niebywałego sukcesu. Współcześnie wszystkie hollywoodzkie gwiazdy używają kosmetyków Anastasii Soare, a Instagram firmy ma blisko 20 milionów obserwujących.

Produkty oferowane przez firmę ABH

Tak jak wynika z historii firmy, Anastasia kosmetyki z oferty Drogerii skupiają się na pielęgnacji brwi i z tego są znane najbardziej. Jednak to nie znaczy, że jest to jedyna kategoria produktów w ich ofercie. Marka oferuje podkreślacze, palety, pomadki, błyszczyki i całą gamę innych, stosowanych podczas makijażu produktów. Oczywiście wszystkie z nich są tak samo doskonałe, jak słynne żele do brwi Anastasia Beverly Hills, nie bez powodu jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych marek na świecie.