leczenie naturalne marskosci watroby

leczenie naturalne marskosci watroby

Na wcześniejszą emeryturę 55 – To trudniejsze niż myślisz

Czy jest ktoś, że spodziewa się naprawdę działają krócej niż 40 lat i po prostu wycofać się z tego, co zarobili od pracy? O ile nie jest to niemożliwe, trzeba albo planu wcześnie dla niego, a po drodze lub rozpocząć późno, aby zakończyć na tyle bogaty, aby mieć dodatkowe lata, dostępnych siedzieć na plaży. Teraz rząd mówi o podniesieniu wieku emerytalnego, nawet najemcę. Niektórzy ludzie nawet zaczynają trenować innej karierze pracy emerytalnego. Teraz jest czas, aby wprowadzić zmiany i wykończenia przez 55 lat.

Największym problemem jest to, że większość młodych ludzi nie zdaje sobie sprawy, że to nie jest tak długo, aż dotrą do emerytury. Większość myśli będą mogli przejść na emeryturę od 35. Pamiętam, że myślałem, że zarabianie $ 200 za każdy tydzień będę na emeryturę między 35 a 40. miejsce pracy mówi o 401k i IRA i jak, że jeśli umieścić tylko kilka centów dziennie, że w 40 lat można przejść na emeryturę bogaty. Brzmi świetnie, ale większość nowych pracowników na rynku pracy mają przed sobą walkę, która wymaga od nich wyciągnąć te pieniądze na zewnątrz. Nawet kara, że ??muszą płacić ich nie powstrzymało.

Przez nich czasu mamy 10-15 lat w rynku pracy musimy zacząć myśleć intensywnie o dzieci w szkole, pomagając dzieciom kupować samochody i widząc ich przyszłości. Znowu nasza przyszłość zostanie zawieszone. Przez dzieci czas w zarobkowania się na własną rękę doszliśmy wiek 45. I co teraz zrobimy?

Pierwsza myśl o pustym nester to muszą sobie przerwę. Nazywam to pierwszy emerytalny działa. Biorą czasu, aby robić rzeczy w domu. Wyjeżdżają do wszystkich miejsc, które chcieli zabrać dzieci, ale nie mógł sobie pozwolić. Tylko o trochę dodatkowych pieniędzy sprawia, że ??większość z nas pijany mocą od kilku lat.

Artykuł dzięki: