leczenie naturalne wydanie z 1991 roku

leczenie naturalne wydanie z 1991 roku

Koszty pogrzebowe – Ile przeciętny koszt Funeral

Wiele razy będziesz ludzie mówią, że średnie koszty pogrzebu około $ 6000. Jednak, że szacunek jest oparty na badaniu aprice podjęte kilka lat temu. Pogrzebowe ceny, jak wszystko inne, mają increasedwith inflacji.

Obecnie przeciętne północnoamerykańscy tradycyjne koszty pogrzebu pomiędzy 7000 $ i $ 10,000.Sprawdź naszą ofertę Ten zakres Cena obejmuje usługi w domu pogrzebowym, pochówku na cmentarzu, a montaż nagrobka. Podczas kremacji zyskuje na popularności, tradycyjny pogrzeb jest wciąż najpopularniejszy sposób do usuwania zmarłego.

Althoughfuneral pricesvaryconsiderably między domach pogrzebowych i rejonach kraju, tutaj jest rozsądny „Yankees” szacunek themain kosztów, które są zaangażowane:

opłaty za usługi świadczone przez pogrzebowy w: 1500 $

koszt trumny: $ 2300

balsamowanie: $ 500

koszt za korzystanie z domu pogrzebowego za rzeczywiste usługi pogrzebowej: $ 500

Koszt grobie: 1000 $

kosztować kopać grób: 600 $

Koszt poważnego wykładziny lub pojemnika zewnętrznego pochówku: 1000 $

Koszt nagrobka: 1500 $

W tym przykładzie, całkowity koszt byłby w przybliżeniu $ 9000 …. i to tylko dla „main” przedmiotów. Nie może być dodatkowe opłaty za rzeczy takie jak umieszczenie nekrolog w gazecie, zakup kwiatów i limuzyna rental.There może być także dodatkowe opłaty manicure pabianice za karty modlitwa, korzystanie z karawanu i darowizny do organisty, solista lub pełniących duchownych.

Na szczęście, istnieje wiele rzeczy, które można zrobić, aby obniżyć koszty usług pogrzebowych do bardziej rozsądnego poziomu. Jest to jeden obszar, w którym trochę planowania może mieć duże znaczenie. Mały kawałek czasu spędzasz przygotowuje można łatwo zaoszczędzić tysiące dolarów na niepotrzebne koszty.

Michael Testa, CPA i koszty pogrzebu ekspertem

Artykuł dzięki: