leczenie naturalne zapalenia oskrzeli

Ironią jest, aby pamiętać jednak, że niektóre jałówki mogą być hodowane na lżejsze i młodszym wieku niż to, co wyżej wytyczne sugerują.leczenie naturalne zapalenia oskrzeli Słyszałem wiele opowieści o coś takiego się dzieje, a wiele z tych anegdot wspomnieć, że producent nawet nie wiedzą pewną jałówka była w ciąży, dopóki nie było cielę na ziemi i była ssania to cielę.pedicure pabianice Jałówka może właśnie zostały odstawionych od piersi i już hodowane, albo przez jedną cielęta byka w stadzie z nią, albo się jednym z stada byków. To chodzi o małym zaskoczeniem dla mnie biorąc pod uwagę, ile płodności bydła wzrosła na przestrzeni lat, od połowy 1800 roku do dziś.

leczenie naturalne zapalenia oskrzeli

W tym okresie czasu, wołem uznano za nadające się zarżnąć, kiedy miał około trzech do czterech lat. Jałówka była gotowa do rozrodu około tego wieku, jak również. Szybko do przodu kilkaset lat i jałówki spadły w wieku, w którym osiągną dojrzałość płciową znacznie.

Z bardziej skupić się na ważnych czynników produkcji, takich jak krowy płodności w celu zmniejszenia kosztów ogólnych, jestem znalezieniem więcej artykułów na temat jałówek idących dojrzewania i być gotowy do hodowli znacznie szybciej i przy mniejszych ciężarach niż to, co się od nich oczekuje. Co ciekawe, niektórzy producenci wykorzystali to w celu ograniczenia kosztów pasz.leczenie naturalne zapalenia oskrzeli Od czasu jałówka jest zwykle odstawiane od piersi, która jest na poziomie około 6 miesiąca życia, trwa około 9 do 10 miesięcy karmienia przed grupą jałówek są uznane za gotowe do impregnacji poprzez naturalnego lub sztucznego zapłodnienia. Ponieważ coraz jałówki może być gotowa do rozrodu już od 9 do 12 miesiąca życia, może to skrócić okres karmienia tych jałówek zamiennych przez trzecią nawet o połowę. Innymi słowy, zamiast 10-miesięcznego okresu karmienia, może skończyć się tylko na okres od 3 do 6 miesięcy. Muszę cię ostrzec, jednak, aby tego nie robić, jeśli masz stado, że nie domy z bali mieszkalne jest bardzo płodna i hodowli Brahma / Zebu.

Artykuł dzięki: