naturalne leczenie dalekowzrocznosci

naturalne leczenie dalekowzrocznosci

Oznacza to, że są już w wieku rozrodczym w celu wytworzenia cielę. Teraz powstaje pytanie, ich poziom płodności. Płodność krowy jest rzeczywiście bardziej bezpośredni wpływ na ilość tłuszczu nosi na swoim ciele, niż genetyki i jest oceniane w procesie zwanym Ciało Stan skrzydle. Dziedziczności płodność jest bardzo niska do tego, niektórzy producenci mogą uznać za mniejsze w porównaniu do innych, dziedzicznych cech, takich jak waga ciała i zdolność wpychają.omron plc wrocław Stan ciała punktacji jest kluczem do oceny, czy krowa – jak jałówka – jest zbyt gruby lub cienki. Krowy i jałówki, które są albo zbyt gruby lub cienki mają mniejszą płodność niż te z normalnego stanu. Krowa którejkolwiek z tych skrajności potrwa dłużej, aby wrócić do normalnego rui rowerowej po ona rodziła, niż gdyby była wokół normalnych warunkach. Przez hodowla sezon razem kończy się ona może być nadal otwarta (nie w ciąży), lub hodowane później niż to, co jest uważane za pożądane dla pasterza.

Stan ciała punktacji w jałówek jest tak samo ważne. Jałówka, która jest zbyt cienka, nie ma wystarczającej masy mięśniowej i energii do utrzymania cielaka całej ciąży; Może ona mieć problemy wycieleniu, ze względu na bardzo dużą ilość energii potrzebny do wypchnąć cielaka po raz pierwszy. Jeżeli producent nagle ups spożycie jakości grupy cienkich jałówek w trzecim trymestrze ciąży może widzi problemy cielenia spowodować, ponieważ wszystko, co paszy dobrej jakości jest wprowadzony do płodu późnym okresie, a nie jałówki. Cienkie jałówki i krowy nie mogą także produkować tyle mleka, ile jest potrzebne do wykarmienia cielaka. To może być różna w jałówek, ponieważ są one wybierane do produkcji mleka wyższej niż ich odpowiedniki z wołowiny. Na drugim biegunie, jałówka, że ??jest za gruba będą mieli również kłopoty porodu z powodu złogów tłuszczu w kanale rodnym będą utrudniać postęp łydki jak to przeforsował.Tłuszcz jałówka może wystąpić zmniejszenie produkcji mleka, ponieważ złogi tłuszczu w wymion zmniejszy ilość mleka produkowane. Często jest to problem związany z show-jałówek, które są karmione szukać zaokrąglone i tłuszczu do show-ring.

naturalne leczenie dalekowzrocznosci

Dla dobrej www.sipi.com.pl/migracja-simatic-s5-do-innego-systemu/ płodności w swoim stadzie, monitorowanie poziomu żywienia w jałówki i krowy wymiana stada tak, że kobiety uzyskać potrzebne im składniki odżywcze, aby utrzymać wagę zdrowia i dobrej kondycji ciała, aby móc szybko rozstrzygnąć. To musi przeprowadzić w czasie ich niosący cielę i do czasu są one w okresie laktacji. Jałówki powinno być więcej problemów niż krowy, ze względu na fakt, że są one nadal rozwijającej się w dojrzałe krów.

Artykuł dzięki: