Manifest naturalnego piękna – authentic beauty concept

Salony fryzjerskie muszą oferować swoim klientom najwyższą jakość nie tylko usług, ale także produktów to pielęgnacji i stylizacji włosów. Tylko w ten sposób zapewniają kompleksową obsługę, a zadowolony klient wraca ponownie. Coraz więcej osób oczekuje również, że fryzjer będzie używał kosmetyków wegańskich – dlatego powstało authentic beauty concept.

Profesjonalne wegańskie kosmetyki

Prawdziwy specjalista od naszych włosów potrafi fachowo ocenić ich kondycję, strukturę i możliwości. Tylko w ten sposób można wydobyć z nich naturalne piękno. Również taką zasadę stosuje marka authentic beauty concept https://sklep.bellita.waw.pl/authentic-beauty-concept. Tylko naturalne ekstrakty z niezwykłych roślin zamknięte w wyjątkowych kompozycjach, zapewnią włosom odpowiednią pielęgnację i stylizację. To receptury, które unikają dodawania chemicznych komponentów takich jak parabeny, sztuczne barwniki, silikony, siarczany, oleje mineralne, a bazują na tym, co natura dała. Jest to zupełnie nowa jakość w salonach kosmetycznych.

Układanie i pielęgnowanie

Kosmetyki tej marki to preparaty, które oczyszczą, odżywią, wypielęgnują oraz wystylizują fryzurę. Głęboko oczyszczający szampon z fioletowego ryżu przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, a dokładne oczyszczenie to podstawa do tego, aby kolejne etapy pracy nad włosami przebiegały sprawnie i skutecznie. Chodzi również o to, aby klient po wizycie w salonie fryzjerskim widział realną poprawę kondycji swoich włosów. To właśnie mają zapewnić profesjonalne, wegańskie i naturalne kosmetyki authentic beauty concept.