Paznokcie na tipsie wracają!

Sztuczne paznokcie w wielu sytuacjach ratują paniom ich dłonie. Nie każda bowiem z kobiet może z natury cieszyć się długimi, pięknymi i mocnymi paznokciami, które można w dowolny sposób malować i dekorować. Specyficzna praca, stres, złe odżywianie, a nawet zły nawyk obgryzania paznokci często sprawiają, że paznokcie tipsy to jedyne rozwiązanie, które pozwala posiadać świetne ozdoby na dłoniach.

Czy sztuczne paznokcie są passe?

Mimo iż na jakiś czas trochę zapomniane paznokcie na tipsie ustąpiły miejsca hybrydom – to jednak wiele pań wraca do klasyki i znów po nie sięga. Dlaczego? Ten sposób przedłużania paznokci jest niezwykle solidny, mocny i trwały. Nawet najbardziej zapracowanym paniom pozwala posiadać długie paznokcie, bez względu na to ile obowiązków wykonują dłońmi w ciągu dnia oraz z jak silnymi środkami chemicznymi mają kontakt.

Czy paznokcie na tipsie na stałe uszkadzają naturalną płytkę?

Zdecydowanie nie. Podobnie wygląda sytuacja z manicure hybrydowym. Ani jedno, ani drugie nie niszczy naturalnych paznokci. Negatywny wpływ ma na nie nieprawidłowe ich zakładanie, czy ściąganie. Nieumiejętna aplikacja kiepskimi preparatami może znacznie wpłynąć na zdrowie płytki oraz na jej naturalną barierę ochronną i wygląd. Ponadto, wiele także zależy od predyspozycji paznokci i ich odporności na tego typu zabiegi.

Ile kosztują paznokcie tipsy w salonie?

Przedłużenie paznokci za pomocą tipsów kosztuje zazwyczaj od około 60 zł do nawet 150 zł. Wszystko zależy od prestiżu danego miejsca, od umiejętności kosmetyczki, produktów, na jakich dana osoba pracuje oraz od manicure końcowego, który zażyczy sobie klientka. Cenę zawsze podwyższają ozdoby oraz specjalne, ręcznie malowane przez stylistkę unikatowe wzory. Wiele pań decyduje się także na bardzo drogie dodatki jak np. kryształki Swarovskiego na paznokciach.

Więcej: https://lavandin.pl/pl/menu/tipsy-i-sztuczne-paznokcie-388.html