Rica. Włoskie przymierze z naturą.

Rica, jest marką, której misją jest wierność fundamentalnym zasadom, wartościom i filozofii tradycyjnej sycylijskiej rodziny. Swoje produkty, tworzy dbają o ekologię środowiska i szczególną uwagę przywiązuje do ich naturalnych składników.   

KOLEKCJA TRIBES I EFEKT W POSTACI LOOK POTERE.

W jej ofercie znajdziemy obecnie trzy, główne kolekcje kosmetyków: Tribes, Goddess i Mermaids oraz produkty przeznaczone do koloryzacji, pielęgnacji, stylizacji i serię męską. W Polsce włoska firma, współpracuje z wieloma salonami, z których niektóre, są jej salonami ambasadorskimi. Kolekcja Tribes, to wizaż stworzony przy pomocy linii kosmetyków o nazwie Potere. Misją kolekcji jest smukły i zwinny look włosów, wykonany przy pomocy Opuntia Oli Krem DD, Nutricia Krem Ochronny i Nutricia Lakier Ochronny. Oczywiście, żeby osiągnąć cel w postaci designu Potere, możemy wykorzystać więcej kosmetyków wchodzących w skład kolekcji Tribes. Jak jednak jak państwo widzicie, w przypadku produktów Rica, efekt do jakiego zmierzamy ma duże znaczenie przy wyborze kosmetyków jakie posłużą nam do jego osiągnięcia. Podobnie rzecz wygląda w przypadku pozostałych damskich kolekcji produktów. Każda z nich, to kombinacja wielu, różnych kosmetyków, które stylistom służa do tego, by mogli nadać naszym włosom odpowiedni kształt, strukturę oraz wygląd. 

rica maska do włosów

SERIA RICA KOSMETYKÓW PRZEZNACZONYCH DLA MĘŻCZYZN.

Piękno dla marki Rica, wiąże się z odpowiedzialnością. Mężczyźni dobrze znajdą tą wartość i często stanowi ona cechę ich charakteru. Produkty z serii męskiej Rica, to ciekawa propozycja dla mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd i zdrowe, gęste włosy. Olejek Bear Oil, to przykład formuły naturalnego pochodzenia, której głównymi atutami jest pielęgnacja, wzmacnianie i intensywne odżywianie skóry głowy oraz włosów. Główna funkcja produktu Bear Oil, polega na skutecznej ochronie przed negatywnym działaniem stresu oksydacyjnego i zanieczyszczeniami środowiska, które mogą negatywnie wpływać na męskie włosy.