Rodzaje piercingu intymnego.

Rodzajów piercingów intymnych jest masa i co ważne, żaden z nich nie powoduje utraty czucia w miejscach przekuć mimo, że taki mit istnieje to nie jest on w żadnym stopniu prawdziwy.

Warto pamiętać, że o miejsca intymne i co za tym idzie o przekucia na nich trzeba dbać wyjątkowo mocno, ponieważ są to miejsca wrażliwe. Mimo wszystko jednak przy właściwej pielęgnacji każdy z rodzajów przekuć wygoi się dobrze i bez większych problemów.

Jakie są rodzaje piercingu intymnego u kobiet i mężczyzn?

U kobiet wyróżnia się jedenaście rodzajów, a wśród nic możemy znaleźć między innymi przekucie pod nazwą christina piercing, który polega na pionowym przekuciu kapturka łechtaczki po wzgórek łonowy, przekucie warg sromowych mniejszych, oraz większych, pionowe przekucie łechtaczki, co gwarantuje spotęgowanie przyjemności z pieszczenia tych okolic, oraz wiele innych. U mężczyzn natomiast wyróżnia się trzynaście różnych rodzajów piercingu, do których należą między innymi dydoe piercing, czyli przekucie brzegu żołędzi, guische piercing, które ma miejsce na skórze między odbytem, a moszną, przekucie wędzidełka prącia, czy przekucie żołędzie w poprzek, oraz wiele innych. Warto wspomnieć także o piercingu intymnego sutków, którego może dokonać każda osoba niezależnie od płci. Jeśli zainteresowała państwa ta tematyka na tyle, by spróbować tej metody modyfikacji ciała, kolczyki intymne mogą państwo nabyć pod tym adresem: https://crazyneedles.pl/kategoria/intymne.

Czy piercing intymny przeszkadza w czynnościach seksualnych? 

Pamiętaj, niezależnie od rodzaju przekuć kolczyki intymne mają ozdabiać miejsca intymne, a nie utrudniać współżycie, więc wszystkie rodzaje tych przekuć zostały stworzone tak by tego właśnie nie rodzić, więc nie musisz obawiać się, że po wykonaniu jakiegokolwiek z nich będziesz musiał zrezygnować z seksu.