Skuteczny jak mezoterapia igłowa. Hair Medic tonik na wypadanie włosów

Wypadanie włosów to problem wielu mężczyzn i kobiet. Może wynikać z zaburzeń hormonalnych, nieprawidłowej diety lub schorzeń. Aby zahamować łysienie i aktywować odrost włosów, powstał innowacyjny kosmetyk – tonik Hair Medic.

Hair Medic – potęga nanotechnologii


Koreańska firma Hair Medic specjalizuje się produkcji kosmetyków na wypadanie włosów. Opracowana przez nią opatentowana formuła nanocząsteczek sprawiła, że obecnie jej produkty znane są na całym świecie.

Wytwarzany przez Hair Medic tonik to kosmetyk wykorzystujący nanotechnologię. Wykorzystuje naturalne składniki aktywne znane w tradycyjnej medycynie Azji, które są pozyskiwane metodą niskotemperaturowej technologii nano-ekstrakcji. Dzięki temu z łatwością przenikają przez skórę i przedostają się do mieszków włosowych, gdzie pobudzają je do pracy.

Wysoka efektywność działania produktów Hair Medic spowodowała, że są porównywalne z mezoterapią igłową skóry głowy.

Efekty stosowania toniku Hair Medic:
– zmniejsza wypadnie włosów już po 3 tygodniach
– wzmacnia korzenie włosów
– przyspiesza odrost
– redukuje łupież
– zmniejsza przetłuszczanie
– pogrubia włosy

Sposób użycia toniku Hair Medic


Produkt nakłada się dwa razy dziennie na skórę głowy. Najlepiej stosować go po umyciu włosów. Tonik zaleca się wetrzeć w skórę głowy, wykonując masaż opuszkami palców. Następnie należy pozostawić go do wyschnięcia i nie myć głowy przez co najmniej 2 godziny.

Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty, tonik Hair Medic można stosować razem z szamponem Hair Medic.