Stylowe kolczyki labrety

Labret to popularny kolczyk, jaki jest używany do piercingu ust. Został zaprojektowany w taki sposób, aby dawał możliwości przekłucia wargi. Posiada specjalną płytkę na dolę, jak i pręcik z kulką na górze. Niezwykle istotne jest to, że labret jest najpopularniejszym kolczykiem do ust. Może być używany do różnych przekłuć, co daje sporo możliwości. Jakie materiał wybrać? Czym cechuje się labret piercing? Na jaką opcję postawić?

Kolczyk labret

Labret bardzo dobrze nadaje się do ust i zapewnia minimalny nacisk na zęby i dziąsła. Warto zauważyć, że labrety są wykonywane z różnych materiałów, takich jak:

  • PTFE,
  • stal chirurgiczna,
  • tytan
  • złoto. 

Modną opcją są labrety w PTFE, które dadzą komfort każdego dnia. W salonie piercingu uzyskamy informacje o tym, że nie wszystkie kolczyki nadają się do nowego przekłucia. 

Labret piercing

Gdzie szukać kolczyków labret? Ciekawym rozwiązaniem jest zakup kolczyków w internetowym sklepie, gdzie mnogość kształtów i kolorów przyprawi nas o zawrót głowy https://crazyneedles.pl/pl/menu/labrety-186. Nowoczesne labrety mogą świecić w ciemnościach i przybierają inne różnorodne dodatki. Bardzo ładne są produkty z błyszczącym kamieniem, które wśród wielu osób są hitem. Modele do piercingu tragus są krótsze, co pozwala na doskonałe dopasowanie ich do obszaru przekłucia. Labrety odznaczają się zazwyczaj prostotą, jednak bardziej odważne kolczyki także są spotykane. 

Labret piercing to popularny zabieg, z jakiego chętnie korzystają osoby w każdym wieku. W tym wypadku trzeba postawić na renomowany salon piercingu.