naturalne leczenie migotania przedsionkow

naturalne leczenie migotania przedsionkow

Trzeci termin zwykł był „pogoń za rentą”. To wtedy zatrudnić kogoś, kto potem zarabia nieuczciwie poprzez manipulowanie systemem on pracuje w. Sprowadza się to do leżącego tak umiejętnie, że prawie każdy kupuje go. Nawet kłamca może przyjść w to uwierzyć. Mimo to, nadal jest to kłamstwo.

Prezydent Eisenhower widział to dzieje się w 1950 roku i był bardzo zaniepokojony it.This to również bardzo dobry opis tego, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych od 1980 roku.

Teraz, w ujęciu ogólnym, Eisenhower mówił o wykonawców obronnych kiedy mówił o military- kompleksu przemysłowego. Ale w szerszym znaczeniu, był także mówić o Pentagonu, Kongresu i władzy wykonawczej. Jest bardzo podobny do tego, co się dzieje dzisiaj, coś w rodzaju „kompleksu przemysłowo-inwestycyjnego.” W 1950, 1960 i 1970 roku, kompleks przemysłowo-wojskowy oddanie USA zagrożone collapse.And w 1980 roku, 1990 roku i 2000 roku, jest to kompleks przemysłowo-inwestycyjna, która jest bardziej niebezpieczne dla stabilności i bezpieczeństwa tego kraju. Kompleks przemysłowy inwestycja to nie tylko Wall Street, ale także firmy obsługujące karty kredytowe, firmy bankowych, firm ubezpieczeniowych, Kongres i władzy wykonawczej. Oni wszyscy się na nim. wszystko SEC, The Commodity Futures Trading Commission, Skarb i Fed są zaangażowane tutaj. Nikt nie chce się do tego przyznać, ale wszystkie one są systematycznie częścią problemu.

Jeżeli poważnie myślisz o zarabianie pieniędzy rośnie, to trzeba zrozumieć, jak ten kompleks działa przeciwko tobie. To nie jest tak dużo spisek jako potężna siła, która porusza się przeciwko swoim bogactwem.

Jak problemy Słyszeliśmy od Eisenhowera zostały powtórzone jest inny temat, ale nie uczyć się od nich. Więc kontynuował wzór chciwości i oszustwa, a to podwaliny dla gdzie jesteśmy today.The metody konwencjonalne, pomysły i podejście do bogactwa kruszą.Status quo szybko się zmienia. Trzeba zadać sobie pytanie, po której stronie bańki pęknięcie chcesz być na, ponieważ nie zawsze są dwie strony.

RC Peck, CFP®

naturalne leczenie migotania przedsionkow

Zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym, założyciel Fearless Bogactwa

Wykształcenie inwestycja dla Udane profesjonalistów.

http://www.fearlesswealth.com

Z ponad 20 lat sukcesu inwestycyjnego, RC Peck jest Certified Financial Planner, zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym, oraz NLP Practitioner, co oznacza, że ??nie wie, co należy zrobić, aby rozwijać swoje pieniądze i jak je zdobyć, aby to zrobić.

RC niedawno opublikował raport specjalny o nazwie „29 minut do sukcesu inwestycji”, w którym przedstawiono „One Tool”, który powoduje menedżerów funduszach drżeć i maklerów płakać ze strachu.

Artykuł dzięki: