naturalne leczenie stawu biodrowego

naturalne leczenie stawu biodrowego

Różnice kulturowe między Stanami Zjednoczonymi a Europą

Choć obie Europa i Stany Zjednoczone są uważane świecie zachodnim, to dobrze wiedzieć, istnieją konkretne różnice w kulturze. Zachodnich ludzie są tacy, którzy mówią językiem europejskiej i są ludźmi z pochodzenia europejskiego. Jednak Europejczycy i Amerykanie różnią się pod wieloma względami. Jeśli rozważają przeniesienie do kraju europejskiego, znajdziesz informacje poniżej najbardziej pouczające i pomocny jak zaplanować swój ruch.

Europa ma inny standard miary niż większość Amerykanów. System metryczny jest nauczana w szkołach amerykańskich. Jednak większość ludzi w Stanach Zjednoczonych używać starego systemu English Imperial miary, która obejmuje stocznie, stopy, mile, funty, i Fahrenheita. kraje europejskie, jednak korzystać z systemu metrycznego, którym jest metrów, gramów, litrów i Celsjusza.

naturalne leczenie stawu biodrowego

Kolejną różnicą jest kultura, jak kraje postrzegają czas i przestrzeń. Na przykład dom w Stanach Zjednoczonych, czyli 200 lat, będą uważane za stara. Jest to prawdopodobnie dlatego, że Ameryka jest dość młody kraj. Jednak w Europie, coś, co nie może być uznany starożytnych chyba, że ??było co najmniej 2000 lat. Jednak postrzeganie odległości wydaje się być odwrotnie. Choć Europejczycy uznałby 100 kilometrów długa droga do kierowania, Amerykanie nie pomyśli dwa razy. Może to być spowodowane faktem, że w Europie jest mniejsze i bardziej gęsto zaludnione. W rzeczywistości, w Stanach Zjednoczonych jest ponad dwukrotnie większy w Europie. Jednak Europejczycy są znane zrobić więcej osób podróżująca niż Amerykanie, zarówno wewnątrz własnej powiatu i innych krajach. Jest to prawdopodobnie ze względu na bliskość innych krajów do własnego kraju, w przeciwieństwie do odległości od Stanów Zjednoczonych do innych krajów.

Samochody są kolejnym czynnikiem, który jest bardzo zróżnicowana między Europą a Stanami Zjednoczonymi.
Artykuł dzięki: