Waporyzacja ziołami- zabieg, o którym tak naprawdę krążą różne opinie

Zioła do waporyzacji są ogólnie dostępne w sklepach zielarskich i aptekach i nie ma z tym kłopotu. Schody zaczynają się, gdy trzeba dobrać temperaturę waporyzacji ziół.

Czym grozi za wysoka temperatura waporyzacji?

        Z ziołami do waporyzacji trzeba postępować ostrożnie, inaczej można przedobrzyć. Zbyt wysoka temperatura grozi tym, że zioła prędzej się spalą- niż zaczną wydzielać aromatyczną chmurkę zapachową. Dlatego też przed zastosowaniem konkretnego zioła, trzeba się nieco podszkolić, jeśli chodzi o jego podgrzewania, by prawidłowo przeprowadzić proces waporyzacji.

Jaka temperatura jest dobra?

        Ogólna zasada podgrzewania ziół mówi, że im niższa temperatura waporyzacji, tym lepiej. Wydziela się w wyniku tegoż procesu mniej szkodliwych związków, a i przy okazji nie zalewa się mieszkania chmurą nieładnego zapachu. Co do samej waporyzacji to w mniejszej temperaturze jest ona skuteczniejsza i lepiej pomaga osobie, która poddaje się jej działaniu.

Czy waporyzacja ziołami jest legalna?

         Jak najbardziej. Choć wygląda ona nieco podejrzanie i dziwnie nie ma absolutnie nic wspólnego z narkotykami i ich paleniem. Zioła do waporyzacji to zwyczajne środki lecznicze i tylko w taki sposób należy to interpretować.

Zainteresowanych zapraszam po bliższe informacje na tę stronę