Podkład Claresa – wyrównany koloryt i idealne krycie

Podkład stanowi bazę dla niemal każdego rodzaju makijażu. W zależności od rodzaju, pozwala na uzyskanie różnych efektów – od naturalnego, niemal niewidocznego makijażu no make-up po silne krycie, zbliżone do użycia korektora. Ważne, aby podkład nie obciążał nadmiernie skóry, łatwo się rozprowadzał i pozostawał na skórze na długo. Taki właśnie jest podkład Claresa, dostępny w wielu rodzajach. Który z nich wybrać dla siebie?

Podkład Claresa – dostępne rodzaje

Podkłady Claresa (tutaj) to nowoczesne produkty makijażowe w formie półpłynnej, kremowej, łatwej do rozprowadzania na skórze. W zależności od preferencji oraz zapotrzebowania odnośnie siły krycia, do wyboru są dwie wersje podkładu. Claresa 2w1 korektor i podkład kryjący Liquid Perfection zapewni idealne pokrycie wszelkich nierówności pigmentacyjnych lub drobnych niedoskonałości skóry, dając jednocześnie możliwość do budowania makijażu. W zależności od ilości produktu, uzyskać można efekt delikatnego tonowania lub silnego krycia. W przypadku skóry ze skłonnością do przesuszania się, idealnym rozwiązaniem będzie Claresa nawilżający krem-podkład wyrównujący koloryt cery Keep it Nude. Półpłynna konsystencja pozostawia wrażenie lekkości a dzięki zawartości kwasu hialuronowego podkład nie tylko wyrównuje koloryt skóry, ale również głęboko ją nawilża i nadaje blask.

podkład Claresa

Najważniejsze zalety podkładów Claresa

Nowoczesne produkty Claresa posiadają wiele zalet, docenianych przez klientki. Do najważniejszych należą:

  • wegańska formuła preparatów, niezawierająca alkoholu;
  • składniki aktywne gwarantujące nawilżenie, rozświetlenie i efekt zdrowej, wypielęgnowanej skóry;
  • wygodne opakowanie w postaci niewielkiej, eleganckiej buteleczki, łatwa aplikacja i idealne rozprowadzania kosmetyku na skórze;
  • możliwość budowania makijażu, dzięki dokładaniu kolejnych warstw i tym samym regulowaniu poziomu krycia.

Podkłady dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu łatwo jest dobrać kosmetyk pasujący idealnie do karnacji.