Uzdrovisco, naturalne kosmetyki dla wyjątkowych kobiet

Kosmetyki naturalne Uzdrovisco to połączenie naturalnych składników, pięknego zapachu i wyjątkowej jakości. Zostały stworzone przez grupę kobiet obdarzonych sporą wiedzą z dziedziny ziołolecznictwa i kosmetologii. Ich produkty zdobyły rzeszę wielbicielek, bo to głównie dla kobiet w odpowiedzi na ich potrzeby, zostały stworzone kosmetyki Uzdrovisco.   

Roślinna pielęgnacja dzień po dniu

Skład kosmetyków Uzdrovisco to starannie dobrane, roślinne esencje. Wyselekcjonowane i odpowiednio skomponowane. Ich skuteczność jest potwierdzona badaniami. Nie zawierają w swoim składzie alkoholu i nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego. Mają jednocześnie przyjemną konsystencję i piękny zapach.

Oferta produktów Uzdrovisco jest dość obszerna. W jej skład wchodzą przede wszystkim kremy do twarzy, kremy pod oczy, maski, maseczki, peelingi, pianki, toniki oraz sera i ampułki. Dodatkowo do kosmetyków można dokupić świece zapachowe oraz wyjątkowe zeszyty z roślinnymi ozdobami.

Mak, arcydzięgiel, rokitnik

Głównym założeniem kosmetyków naturalnych Uzdrovisco jest wzmocnienie, odpowiednie odżywienie oraz naprawa wszelkich niedoskonałości skóry twarzy. Bazując na naturalnych produktach takich, jak choćby mak, rokitnik, arcydzięgiel, czarny tulipan czy lipa stworzono kremy o delikatnej konsystencji i wielu właściwościach.

Na życzenie klientów te produkty Uzdrovisco, które kupowane są za pośrednictwem sklepu internetowego jako prezent dla bliskiej osoby, mogą zostać gustownie i oryginalnie zapakowane.